Detská posteľ 90 cm Velena

Kedy si môžete doma užiť tento nábytok (Detská posteľ 90 cm – Tempo Kondela – Velena. Sme autorizovaný predajca Tempo-Kondela. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.)? Už za 0 dní od e-shopovej objednávky. Pre viac detailov o produkte a objednávke kliknite sem:

Kategórie: ,

Popis

Viac informácií (o Detská posteľ 90 cm Velena):

Máte doma malého hrdinu, ktorý rád objavuje svet? Vyberte preňho posteľ VELENA Montessori. Tá je ako stvorená pre malých, odvážnych dobrodruhov, ktorí brázdia moria a objavujú skryté poklady pomocou tajných máp. Posteľ je naozaj priestranná a unesie náklad s hmotnosťou 80 kg. Takže váš poklad bude v bezpečí, aj keby sa k nemu pripojila posádka námorníkov a zvierací parťák. Vyrobená je z borovicového dreva v prírodnom prevedení, vďaka tomu vydrží útok pirátov či šplhanie malého kapitána na svoj veliteľský mostík. Posteľ, ktorá je vzdušná, čo dodá vietor do plachiet, pevná, aby ustála rozbúrené more a neprevrátila sa, a nakoniec priestranná, aby odviezla zásoby na prežitie.

Kto dodáva nábytok, ktorý prezentuje náš produktový katalóg = Novýnábytok. Ďalšie parametre tu….

Prezrite si väčšiu fotky kliknutím na detail:

Nakupte lacno = https://www.detsky-nabytok-mario.sk/wp-content/uploads/2019/10/682355875.jpg Výhodne -Exclusive products

Special category of products