Detská posteľ 90 cm Verdi (s roštom)

Kedy si môžete doma užiť tento nábytok (Detská posteľ 90 cm – Tempo Kondela – Verdi (s roštom). Sme autorizovaný predajca Tempo-Kondela. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov.)? Už za 0 dní od e-shopovej objednávky. Pre viac detailov o produkte a objednávke kliknite sem:

Kategórie: ,

Popis

Viac informácií (o Detská posteľ 90 cm Verdi (s roštom)):

Posteľ z borovicového dreva so zvýšeným lôžkom s latkovým roštom bude jeho vlastným a predovšetkým kvalitnýmkráľovstvom celé detstvo. V bielom neutrálnom prevedení s bavlneným závesom so vzorom army bude vhodné pre princeznú aj pre princa. Jeho hravú povahu môže využiť na šmykľavke až do únavy. Potom bude už jednoduché uspať ho. Nový deň sa začne šmykom na šmykľavke. Krajší štart do dňa snáď ani neexistuje. Rebrík a šmykľavku je možné namontovať ľubovoľne na pravú aj ľavú stranu, podľa priestorových možností. Pod posteľou je množstvo priestoru, buď úložný alebo slúžiaci ako bunker a skrýš pre drobca. Možnosť dokúpiť matrac s rozmerom 90×200 cm na základe našej ponuky.

Kto dodáva nábytok, ktorý prezentuje náš produktový katalóg = Novýnábytok. Ďalšie parametre tu….

Prezrite si väčšiu fotky kliknutím na detail:

Nakupte lacno = https://www.detsky-nabytok-mario.sk/wp-content/uploads/2019/10/669798960.jpg Výhodne -Exclusive products

Special category of products